Meist

Enam kui 15 aastat kogemust

Oma ettevõtte käivitamine ja arendamine nõuab lisaks teadmistele, oskustele ja õigele ajastusele ka täpset plaani ning enamasti täiendavat kapitali. Aitame selleks leida sobivad rahastusvõimalused ning koostame vajalikud dokumendid äriplaanist kuni lõppraportini.

Meie ettevõtte kogemus ulatub 2000. aastate algusesse, mil esimesed Euroopa Liidu struktuurifondid Eesti jaoks avanesid. Omame kogemust nii ettevõtete, mittetulundusühingute kui kohalike omavalitsuste arendusplaanide nõustamises ja projektide elluviimises. Oleme aidanud koostada sadu projektitaotlusi nii ettevõtlusega alustamiseks kui laienemiseks.

Lähtume oma töös meie klientide eesmärkidest ja vajadustest. Toetudes pikaajalisele kogemusele ja laiale koostöövõrgustikule oskame analüüsida, hinnata ning leida võimaliku sobiva toetusmeetme sinu idee rahastamiseks. Lisaks EAS-i, PRIA, Kredexi, Töötukassa, KIK-i, LEADERi ja muudele programmidele oleme aidanud kaasata raha ka erainvestoritelt ja krediidiasutustelt.

Lisaks ärikonsultatsioonile omame pikaajalisi kogemusi ka turundusvaldkonnas ja ettevõtluse arendamises laiemalt, tänu millele oskame näha tervikut ja siduda erinevaid toetusmeetmeid sinu ärivajadustega.

Võta julgelt ühendust ja räägime täpsemalt, kuidas abiks olla saame!

Margus Randmäe
Levelest Consulting
Tegevjuht | konsultant
Tel: +372 511 8336
E-post: margus@levelest.ee

Missioon

Aidata ettevõtetel leida rahastus ideede elluviimiseks ning eesmärkide saavutamiseks.

Visioon

Olla usaldusäärne ja pikaajaline konsultatsioonipartner ettevõtte arendamisel.

Väärtused